Služby

Stavby na klíč

Využijte služeb naší stavební společnosti a nechte si postavit dům svých snů. Zabýváme se výstavbou rodinných domů, staveb a přístaveb. Naše služby zahrnují veškeré výkopové, stavební, pokrývačské, zednické, elektrikářské, instalatérské, malířské, obkladačské a další práce. Po ukončení naší činnosti, bude Váš dům připraven k nastěhování a jeho bezproblémovému užívání.

A protože ke každému domu patří také zahrada, postaráme se z velké části i o ni. Nabízíme výstavbu oplocení po obvodu Vašeho pozemku, včetně vjezdové brány a vrat. Na pozemku pak nabízíme možnost výstavby chodníků, míst pro parkování aut, zahradních altánů, pergol a kamenných teras.

Rekonstrukce

Jste-li vlastníky staršího domu, jistě víte, že čas od času je potřeba něco opravit nebo předělat. S drobnými pracemi si většina z Vás dokáže poradit sama bez jakékoliv pomoci, ale u náročnějších oprav nebo přístaveb pokojů, je už vyžadována pomoc odborníka.

Plánujete-li tedy jakoukoliv rekonstrukci, stačí se obrátit na naší společnost a my se už o vše postaráme. Veškeré práce vykonáváme kvalitně a přitom se snažíme vše udělat v nejkratším možném termínu a tak, abychom co nejméně omezovali chod Vaší domácnosti. Dokážeme kompletně přestavit a opravit starší dům, přistavíme nový pokoj či byt v podkroví nebo zrekonstruujeme koupelnu podle Vašich představ.

Zateplení

Pokud jste se rozhodli pro investici do zateplení Vašeho domu, pak věřte, že jste udělali správně a Vaše investice se Vám zakrátko vrátí v ušetřených nákladech za vytápění.

Naše firma provádí zateplení budov polystyrenem či vatou. Obě tyto varianty jsou velmi účinné a hodně často používané. Každá z těchto tepelných izolací má však trochu jiné vlastnosti a záleží tedy i na typu stavby, která se má zateplovat. S výběrem vhodného řešení právě pro Váš dům, Vám rádi pomůžeme.

Dále Vám pomůžeme také vyřešit problémy s tepelnými mosty a přechody.

Kvalitní práce

Naše společnost zaměstnává výhradně odborníky vyučené v oboru. S výstavbou a rekonstrukcemi máme mnohaleté zkušenosti a dokážeme si poradit v jakékoliv situaci. Našim klientům můžeme zaručit individuální a profesionální přístup a především kvalitně odvedenou práci.

Jsme spolehliví a veškeré práce dokončíme vždy včas a ve smluveném termínu.

  • Josef Pich
  • Batňovice 32
  • 542 37 Batňovice